De nem is akárhogy!

Mert bizony ezt az argentin válogatottat meg lehet verni. Ahogy tegnap Svájc "gyönyörűen" bealázta a spanyolokat, úgy nekünk is simán sikerülhet.

Fegyelmezett játék, gyors kontrák és SZÉJJELSZEDJÜK a kokós kézilabdázó vezette ellenfelet. Egy gólt tudtak rúgni Nigériának, az is szabálytalan volt.

Twitteren keresztül közvetítünk:

9 komment

Címkék: vb argentína korea

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

HERMSGERVØRDENBRØTBØRDA 2010.06.17. 14:35:17

Demichelisben azért mindig lehet bízni...

HERMSGERVØRDENBRØTBØRDA 2010.06.17. 14:36:30

és a fifában is, azért a főszponzor mégiscsak koreai :)

HERMSGERVØRDENBRØTBØRDA 2010.06.17. 15:12:33

ez a kitámadás nem tudom mennyire volt okos ötlet, a végén még könnyen számíthat a gólarány....

Laca_85 2010.06.17. 15:24:49

de Úrrristen mi volt ez Tibi? Annyira nem leszel szőke, ha jól érzem...

Erről persze senki nem fog beszélni a tévében, de a harmadik gól, amely les volt, meghatározta a további hangulatát a meccsnek, a negyediknél pedig Argentínának adta a labdát a spori, pedig semmilyen szabálytalanság nem történt, és abból indulhattak meg. Ez a meccs 1:2, és még akkor is jóindulatú vagyok, mert ha nincs a harmadik gól, akármi lehetett volna még a meccs. Nyomják Argentínát. Anno ezért utáltam meg a Barcát (vö. Chelsea-Barcelona, 2008/09)... Pfj.